Середня загальноосвітня школа № 12 Кам'янської міської ради


запам'ятати

 




Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Графік консультацій

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ДПА

ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУ

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

З/П

Назва предмету

 

Дата консультації

Час

 

Кабінет

 

Вчитель

 

 

1

 

Українська мова

 

30.05.2018

9.00

13

Чорноус Г.В.

2

Математика

01.06.2018

9.00

26

 

 

       Савченко Т.М.

 

 

3

Біологія

06.06.2018

9.00

9

 

 

      Татарець С.М.

 

 

 

 

Графік проведення індивідуальних занять та консультацій

СЗШ №12 на 2017-2018 навчальний рік

з/п

ПІБ учителя

Предмет

Час відпрацювання

(хвилин)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

1

Запорожець А.А.

англ..мова

45

 

13.10-13.55

 

 

 

2

Брусенко О.В.

англ.. мова

125

13.10 – 14.25

 

 

13.10-14.00

 

3

Рябчук Т.І.

рос. мова, зарубіжна л-ра

60

13.10-13.40

 

13.10-13.40

 

 

4

Токарчук Т.С.

рос. мова, зарубіжна л-ра

85

 

 

13.10-14.00

 

14.00-14.35

5

Чорноус Г.В.

українська мова та література

80

 

13.10-14.40

 

 

 

6

Ніколаєва О.С.

українська мова та літ-ра

67

13.10-13.50

 

 

 

13.10-13.40

7

Розумна В.М.

українська мова та літ-ра

47

 

 

 

 

13.10-14.00

8

Савченко Т.М.

математика

80

 

 

13.10 – 14.30

 

 

9

Левченко Г.М.

фізика

45

 

13.10-13.55

 

 

 

10

Гулєша О.М.

математика

60

 

 

 

13.10-14.10

 

11

Біліченко Р.О.

інформатика

80

 

 

 

14.00-14.40

14.00-14.40

12

Татарець С.М.

біологія, хімія, основи здоров’я

120

 

 

13.10-13.50

13.10-13.50

13.10-13.50

13

Чирва В.В.

історія, правознавство

110

 

 

13.10 – 14.05

 

13.10 – 14.05

14

Бараннік В.В.

географія. основи  здоров’я

90

 

 

13.10-13.55

14.05-14.50

 

15

Коротіна О.Л.

фіз. вих.

135

 

13.10-14.45

 

 

 

16

Лотоцький А.О.

Захист Вітчизни, фіз. вих.

20

 

14.00-14.20

 

 

 

17

Шаповал Т.О.

ОТМ

15

 

15.00 – 15.15

 

 

 

18

Клачківська А.О.

Трудове навчання

40

 

14.00 -14.40

 

 

 

19

Шаульський С.О.

Трудове навчання

35

 

 

13.10 – 13.45

 

 

20

Єфімова К.С.

музика

30

13.10-13.40